Książkowe propozycje na walentynki

Książkowe propozycje na walentynki

Książka stanowi wartościowy, merytoryczny, atrakcyjny prezent. Kobiety oprócz kwiatów, uwielbiają być obdarowywane nowościami literackimi. Powieść kryminalna może stanowić bardzo atrakcyjny prezent dla żony na walentynki. Kryminał i sensacja to jest topowy kierunek literacki. Remigiusz Mróz, polski autor tego typu powieści jest bardzo chętnie czytany przez kobiety w każdym wieku. Do nowości i bestsellerów z jego gatunku można zaliczyć powieść pod tytułem: “W cieniu prawa”. Książka ta nawiązuje do zabójstwa w austro-węgierskim dworku. Miejscem akcji jest między innymi Galicja, mowa tu o roku 1909. W czasie akcji wychodzą na jaw niewygodne fakty, przez co następuje szybkie spreparowanie dowodów. Czy niewinna osoba pójdzie do więzienia? Na to pytanie można znaleźć odpowiedź w książce polskiego autora Remigiusza Mroza.

Bonda na walentynkowy prezent

Atrakcyjny prezent dla żony na walentynki (https://www.taniaksiazka.pl/t/prezent-na-walentynki-dla-niej) to ten, który trzyma w napięciu do ostatniej chwili. Książka pod tytułem “Miłość czyni dobrym” autorstwa Katarzyny Bondy, znanej w polskim towarzystwie literackim jest pełna intrygi. Jest to drugi tom z trylogii “Wiara, nadzieja, miłość”. Warto wiedzieć, iż powieść ta jest inspirowana historią, która wydarzyła się naprawdę. Książka ta pokazuje, jak szybko można zejść z dobrej drogi na tę złą. Mężczyzna, którym zawładnęła chęć bogactwa idzie po trupach do celu i nie zważa na nikogo. Ma zdolność manipulacji ludźmi, dlatego tak wiele osób mu ulega. Skalski okrada osoby, które go kochają, którym na nim zależy. Jak się skończy ta opowieść? Czy główny bohater zrozumie błędy, które popełnia i czy ukochane osoby mu wybaczą? Warto poznać odpowiedzi na te pytania.

Książka o miłości w walentynkowym klimacie

“PS i życzę Ci dużo miłości” to kolejna propozycja na książkowy prezent. Można ją ofiarować na walentynki, święta, Dzień Kobiet, Dzień Matki. Co wyjątkowego jest w tej powieści? Przede wszystkim jest tu pełno miłości. Fantastyczne polskie autorki wspólnymi siłami napisały tę powieść. Jest tu opisanych wiele historii, które ściskają serce i skłaniają do refleksji. W dzisiejszych czasach brakuje kontaktu z drugim człowiekiem, miłość jest czymś co przestało mieć swoją wartość. Warto zatem otaczać się w takiej literaturze, która nawiązuje do tej tematyki. Na pewno ukochana żona ucieszy się jak dostanie taką książkę w ręce. Poniżej znajdują się propozycje, które mogą stanowić książkowy prezent:

  • “Teściowe w tarapatach”,
  • “Teściowe muszą zniknąć”,
  • “Sprzedawca”,
  • “Wyrwa”,
  • “Stażystka”.
Miłość - zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com