Idealny prezent dla żony na walentynki – książka

Idealny prezent dla żony na walentynki – książka

Walentynki to szczególny dzień w roku, warto na tę okazję wybrać coś specjalnego dla bliskiej nam osoby. Książka to zdecydowanie jeden z najlepszych wyborów na prezent dla żony na walentynki. Poniżej przedstawiona została lista kilku przykładowych tytułów. Nadadzą się one idealnie na prezent dla żony, w tym szczególnym dla zakochanych dniu.

“Powrót z Bambuko’’ Katarzyna Nosowska

To absolutny hit, także jeżeli twoja żona jeszcze go nie ma, zastanówcie się nad zakupem tej książki, a na pewno zobaczycie uśmiech na jej twarzy. Katarzyna Nosowska w sposób humorystyczny zawarła cenne informacje dotyczące poznania nas samych i wyzbycia się myślenia o tym co sądzą o nas inni ludzie. Jest to przede wszystkim poradnik pozwalający zajrzeć w głąb siebie, a autorka udowadnia, że mimo licznych problemów da się żyć z dystansem do siebie i czasem po prostu warto odpuścić.

“Gambit Królowej’’ Walter Tevis

Serial “Gambit Królowej’’  dostępny w serwisie Netflix jest błyskawicznie stał się absolutnym hitem! Książka pod tym samym tytułem spodoba się nie tylko każdemu z fanów serialu, ale również tym, którzy nie mieli z nim do czynienia. Jest to przede wszystkim opowieść o dojrzewaniu i o tym, jaka jest prawdziwa cena geniuszu.

“Instrukcja obsługi faceta’’ Katarzyna Miller

Książka ta powinna być niezbędnikiem każdej kobiety. Jest to przewodnik pomiędzy relacją damsko-męską. Katarzyna Miller w sposób humorystyczny opisuję wyjście z sytuacji, które przytrafiają się prawie każdej kobiecie. Autorka wskazuje błędy i podpowiada, jak uniknąć wielu nieporozumień w relacji.

“Jesteś cudem’’ Regina Brett

Nasze życie, a także szczęście, którego w nim doznajemy zależy głównie od nas. Uwarunkowane jest naszymi decyzjami i wyborami. O tym właśnie jest ta książka, to zbiór inspirujących lekcji o tym jak zmienić swoje życie na lepsze w szybki i prosty sposób.

“Jadłonomia po polsku’’ Marta Dymek

Jeżeli twoja żona jest na diecie bezmięsnej i już nie ma pomysłów na kolejne obiady z pomocą przychodzi “Jadłonomia po polsku”. Jest to zbiór przepisów wegańskich inspirowany tradycyjną polską kuchnią. W książce znajdują się również praktyczne porady na temat gotowania.

“Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia’’ Kuba Wojewódzki

Autobiografia jednego z najbardziej rozpoznawalnych celebrytów w Polsce. Kuba Wojewódzki to satyryk, felietonista, showman, dziennikarz, którego nie trzeba przedstawiać. Książka podobnie jak autor wzbudza wiele kontrowersji. Mimo wszystko jest to pozycja, po którą warto sięgnąć, aby zorientować się do której grupy należymy- przeciwników, czy też zwolenników.

Miłość - zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com